CC Holding Ailesinden Ak Parti Belediye Başkan Adayına Ziyaret

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerin belediye başkan adayları belli oldu. CC Holding ailesi de Ak Parti Orhaneli Belediye Başkan adayı Ali Aykurt’u, AK Parti Orhaneli ilçesi belediye binasında ziyaret etti.

CC Holding bünyesinde bulunan Roof Çelik Çatı (www.roofcelik.com) şirketinin Genel Müdürü Adem Öksüz ve Bakara Farm Besi Çiftliğinin (www.bakarafarm.com) Genel Müdürü Yılmaz Büktel ile CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi Orhaneli Belediye Başkan adayı Ali Aykurt’u makamında ziyaret etti.

Orhaneli’de bulunan besi çiftliği Bakara Farm’ın ve AK Parti ilçe yönetiminin Orhaneli yatırımları hakkında konuşulan ziyarette, Türkiye’nin seçim mevzusu da gündeme geldi. Ali Bey’in adaylığını tebrik eden CC Holding yetkilileri ülkemiz adına yapılacak olan her yatırımı şirket olarak desteklediklerini de dile getirdi.

TÜRK BAYRAĞI HEDİYESİ

CC Holding şirket yetkilileri tarafından, AK Parti Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt adına yaptırılan el emeği filografi Türk bayrağı hediyesi, Ali Aykurt tarafından büyük beğeni ile karşılandı. CC Holding ailesine Bakara Farm Besi Çiftliğine, Roof Çelik Çatı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Ali Aykurt’a bizler de CC Holding ailesi olarak seçimlerde başarılar dileriz.