CC HOLDİNG AİLESİNDEN EĞİTİME DESTEK

Türkiye’nin fenomen öğretmenlerinden biri olan Hasan Çağatay Elma, benimsediği eğitim metoduyla herkesin gönlünü fethediyor. Geliştirdiği eğitim sistemi ile hem özgüveni yüksek bireyler yetiştirdiğini hem de çocuklara okulu sevdirdiğini söyleyen Hasan Çağatay Elma’yı CC Holding Ailesi de yalnız bırakmadı.

Kendi deyimiyle absürt bir öğretmen olduğunu dile getiren Elma, öğrencilerine oldukça farklı formatta ders işletiyor. Sosyal medya üzerinden ve basında çıkan haberler aracılığı ile öğretmen Elma’yı yakından tanıma fırsatı bulan CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, eğitim başarısını tebrik etmek adına Elma’ya çiçek takdim etti.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi yaptığı açıklamada, ülkenin Hasan Çağatay Elma gibi öğretmenlere ihtiyaç duyduğunu, her meslek dalında işini aşkla yapan kişilere saygılarını sunduğunu belirtti. Başarılı bir gelecek ve çalışma hayatı için, Türkiye’nin ekonomik olarak kalkınması adına her alanda işine saygı duyan ve severek yapan kişiler ile çalıştıklarını belirten Cenkçi, CC Holding Ailesi olarak öğretmen Hasan Çağatay Elma’yı tebrik ediyoruz dedi.