CC HOLDİNG ALMANYA İŞ BİRLİĞİ TOPLANTISI
CC Holding iştiraklarından biri olan Ahi Yapı ülke içerisinde yaptığı çalışmalar ile Almanya’nın da dikkatini çekmeyi başardı. Ahi Yapı kaliteli ve uzun ömürlü malzemeden yapılan katlanabilir konteynerler ile yurt dışında farklı ülkelere de açılmaya hazırlanıyor.

CC Holding yeni bir iş birliği için Almanya merkezli MSP Construction AG şirketi ile toplantı yaptı. Toplantıya CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher CENKÇİ, CC Holding Planlama Müdürü Levent ŞİRİN, Ahi Yapı Genel Müdürü Ahmet GÜNERİ, Roof Çelik Genel Müdürü Adem ÖKSÜZ, MSP Construction AG Yönetim Kurulu Başkanı Michell Bey ve MSP İş Ortağı Ali TARHAN katıldı.

Toplantıda Ali TARHAN, güneş enerjisi ile ilgili yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Daha sonra CC Holding’in farklı iş alanlarında yaptığı çalışmalar hakkında istişare yapıldı. AHİ Yapı’nın ürettiği katlanan konteynerler ile ilgilendiklerini ve bu konuda yapmayı amaçladıkları proje hakkında konuştu.

CC Holding ile karşılıklı iş birliği üzerine yapılan toplantıda projenin detaylandırılması için daha sonra tekrar iletişime geçilmek üzere toplantı sonlandırıldı.

MSG Construction AG şirketine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

t