CC HOLDİNG ÇALIŞANLARINA, SİSTEMLİ ŞİRKET YÖNETİMİ EĞİTİMİ

CC Holding personeline, etkili iletişim ve pazarlama, halkla ilişkilerde kurum içi iletişim eğitimi verdi.

CC Holding çalışanları ve CC Holdinge bağlı firmaların genel müdürleri, kurum içi iletişim eğitimi ile bir araya geldi.

CC Holding bünyesinde bulunan iş ortaklarımız Kayıpen ( www.kayipen.com ), World Ajans (www.worldajans.com ), E-Zayıflama ( www.e-zayiflama.com ), Bakara Farm (www.bakarafarm.com ), Drog Life ( www.droglife.com ), Mabella Kozmetik ( mabellakozmetik.com ), Hay Lojistik ( www.haylogistics.com),  Roof Çelik ( www.roofcelik.com ) genel müdür ve müdür yardımcıları, CC Holding’in düzenlediği eğitimde buluştu.

Şevket Karayiğit önderliğinde, CC Holding merkez binasında etkili iletişimin tanımının yapılması ile başlayan eğitim, CC holding çalışanlarımızın başarılı bir iş hayatı geçirmesi adına planlanan eğitimlerimiz arasında yerini aldı.

Eğitimde Emekli Emniyet Müdürü Şevket Karayiğit, etkili iletişim kurmanın sadece iş hayatında değil günlük yaşantımızda da önemli olduğunun üzerinde dururken, iş hayatında reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerinin artısından bahsetti. Etkili iletişim kurabilmenin kişinin farkındalık bilincinin oluşması ile olacağını belirten Şevket Karayiğit, insanlarla etkin iletişim kurmanın gündelik hayatımızın da vazgeçilmezleri arasında olduğunun üzerinde durdu.

CC Holding olarak düzenlediğimiz eğitimde; sistemli şirket yönetimi, şirketlerin amaçları ne olmalı, şirketler hangi hedefler doğrultusunda iş yaşamına yön vermeli konularının üzerinde duran Şevket Karayiğit, iyi bir şirket yönetiminin detaylarından bahsetti.

CC Holding olarak düzenlediğimiz seminer ve eğitimimizin ardından, iş hayatlarının başarı ile devam edeceğini belirten CC holding çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve firma yetkililerimiz, eğitimi veren Emekli Emniyet Müdürü Şevket Karayiğit’e teşekkür eder.