CC Holding Proje Bazlı Yeni Girişimcilik Yarışması ile İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayın...

CC HOLDİNG CORONA VİRÜS TEHLİKESİNE KARŞI TEDBİR KARARI

Komoyuna Duyurlur;

Yeni Tip Corona virüs (COVİD-19) tehlikesinin ilk gününden beri Dünya’da yayılımını yakından takip ediyoruz. Bu konu da çalışanlarımız ve aileleri için gerekli tüm önlemleri aldık.

Fakat Dünyayı etkisi altına alan ve mevcut durumda hala bir tedavisi Yeni Tip Corona virüs (COVİD-19)  tehlikesine karşı alınan tedbir kararları çerçevesinde 19 Mart 2020 tarihinden itibaren CC Holding bünyesinde bulunan tüm firmalarımızın çalışma faaliyetlerine kısa bir süre ara vermiş bulunmaktayız.

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde değerli çalışanlarımızın ve ailelerinin herhangi bir tehlike ile karşı karşıya kalmamalı için gerekli tüm adımları attık.

Bu zorlu dönemin kısa sürede sonlandırılması için yetkilerimizi dediklerini dikkate alınız. Lütfen sizler de evlerinizde kalın ve gerekmedikçe dışarı çıkmayınız. Paniğe kapılmadan planlı ve sağduyulu şekilde hareket edilmesi bu zorlu durumu kolaylaştıracaktır. Hem bireyse hem kurumsal olarak uygulayacağımız tedbirlerle, yeniden mutluluk ve sağlık dolu günlerimize kavuşacağımıza olan inancımız tamdır.

Sağlıklı Günler Dileriz…