CC HOLDİNG’DE EKOL GRUP TOPLANTISI

CC Holding bünyesinde bulunan önemli markalardan biri Nomad Tech, Ekol Grup Güvenlik ile CC Holding ana binasında bulunan toplantı salonunda bir araya geldi. Yeni yatırımlar ve devam eden projeler hakkında karşılıklı görüşmeler yapan firmalar, uzun soluklu iş dostluklarını pekiştirdi.

Nomad Tech tarafından AR-GE çalışmaları bittikten sonra piyasaya sunulan Mobil Doldur Boşalt İstasyonu hakkında görüşme yapmak adına bir araya gelen firmalar detaylı bir toplantı gerçekleştirdi. Nomad Tech firmasının yetkililerinden Cumhur Aktar, Fadıl Cenkçi, İbrahim Kurt, Arif Çelenk ve Akif Seçkin’in de katıldığı toplantı, Nomad Tech (www.nomadtech.com.tr)  tarafından yapılan sunum ile başladı. Mobil Doldur Boşalt İstasyonunun tanıtıldığı toplantıda, firmaların karşılıklı faaliyetleri detaylandırıldı.

Ekol Grup Güvenlik firmasının yetkili isimlerinden Emekli Albay Mehmet Tek, Ekol Grup Marmara Bölge Müdürü Ahmet Yeşilyurt’ta toplantıda yer aldı. Mobil Doldur Boşalt istasyonuna yoğun bir ilgi gösteren Ekol Grup yetkilileri doldur boşalt istasyonundan bir örnek alarak Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası ile gerçekleştirecekleri eğitimlerde görücüye çıkarmak istediklerini dile getirdi. Mobil Doldur Bboşalt İstasyonu için istişare halinde geçen toplantı sonucunda, Nomad Tech AR-GE ekibi ürüne eklenmesi gereken bir takım yenilikleri de göz önüne alarak çalışmalara başladı.