CC HOLDİNG’DE “İLETİŞİM VE MOTİVASYON” EĞİTİMİ

CC Holding, çalışan motivasyonunu arttırmak amacıyla Holding çalışanlarına yönelik eğitim semineri düzenledi. Holding çalışanlarına daha başarılı ve etkili iletişim sağlayacak iş hayatı için iletişim ve motivasyon semineri verildi.

CC Holding binası toplantı salonunda düzenlenen semineri İletişim Ve Motivasyon Eğitmeni ve Yaşam Koçu İlhan Soysal yönetti. Eğitime CC Holding firmalarından Kayıpen (www.kayipen.com ), Nomad Tech ( www.nomadtech.com.tr ), World Ajans ( www.worldajans.com.tr ) ve İrem Naturel (www.iremnaturel.com.tr) yetkili ve çalışanları da katıldı. 2 saat süren eğitim boyunca Yaşam Koçu İlhan Soysal tarafından etkili iletişimin incelikleri, pazarlama teknikleri ve mevcut işe motivasyon sağlama konuları ele alındı.

CC Holding çalışanlarına verilen eğitim oldukça renkli görüntülerin de yaşanmasına neden oldu. “İş Yerinde Personel İletişimi” adlı eğitim konusunda, personelin cümle kurmadan birbirini anlaması için personeller arasında tiyatral anlatım yapıldı. Anlatım süresince birbirinden renkli ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.

İş ve özel hayatımızda daha sakin bir yaşam sürebilmemiz için önerilerde bulunan Soysal, eğitim sonunda CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’yi çalışan motivasyonuna verdiği önemden dolayı tebrik etti. Bizde CC Holding Ailesi olarak Sn. İlhan Soysal’a vermiş olduğu kıymetli eğitim için teşekkürlerimizi sunarız.