CC HOLDİNG’DEN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, CC Holding Genel Müdür Yardımcısı Enes Ediz Genç, CC Holding’e bağlı Kayıpen  ( www.kayipen.com ) firma müdürlerimizden Ruşen Kul ve Tuna Acar, Roof Çelik’ten ( www.roofcelik.com )  Lütfü Hacıismailoğlu ve Ahi Yapı’dan ( www.ahiyapi.net ) Ahmet Güneri AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ı makamında ziyaret etti.

CC Holding tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa İl Başkanı Ayhan Salman “ Bursa’da işinin uzmanı, bağlı bulunduğu sektörü severek iş yapan firmalar olması bizim için çok önemli. Ticaret ile uğraşan tüm firmalara Bursa’yı daha iyi seviyelere getirmesi için desteğimizi eksik etmeyeceğiz. CC Holding gibi başarılı bir firmayı da yaptığı işlerden dolayı tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

CC Holding’in her zaman sektörde önemli bir yere sahip olması için işinin uzmanı kişilerle çalıştığını dile getiren CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, “1990 yılında başladığım ticari hayatımda CC Holding ile birçok alanda hizmet veriyoruz. Büyükşehirden aldığımız destek ve hizmet ile tüm Türkiye’ye elimizden geldiğince imkan sağlıyoruz. Firma olarak tek amacımız daha iyi ve başarılı işler yapmak” diye konuştu.

Bugüne kadar başarılı birçok iş kolu ile çalışmalarına devam eden CC Holding, bundan sonra yapacağı işlerle de adından sıkça söz ettirecek. Kayıpen ve Roof Çelik Çatı markaları ile Türk mucitlere kendilerini tanıtma imkanı veren CC Holding, farklı ve başarılı işlere imza atacağını belirtti.  AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’a yapılan ziyaretten oldukça mutlu ayrılan CC Holding ekibi, memnuniyet ve teşekkürlerini dile getirdi.

CC Holding ailesi olarak, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve tüm ekibine güler yüzlü karşılamaları ve misafirperverliği için teşekkürü bir borç biliriz.