CC HOLDİNG’DEN SPORA DESTEK

CC HOLDİNG’DEN SPORA DESTEK

8 Nisan Pazar günü saat 11:00’de Bursa Dikkaldırım Spor Salonunda gerçekleşecek olan Aikido ve jodo semineri öncesinde spor eğitmenleri, CC Holding’e ziyarette bulundu.

Türkiye’nin en büyük sporcuları arasında yer alan aikido ve judo eğitmeni Burhan Mocu ve ünlü taekwondocu Talih Yılmaz, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’yi ziyaret etti.

Görüşmeler sırasında Mocu ve Yılmaz sporun öneminden bahsetti. Eğitmenler, mutlu bir gelecek için spor yapmanın önemini vurguladı. Görüşmeler sırasında Mocu ve Yılmaz, CC Holding’e seminer detaylarından bahsederken, aikido ve judo sporlarının inceliklerini anlattı.

 

E- ZAYIFLAMA’DAN AİKİDO VE JUDO SEMİNER SPONSORLUĞU

CC Holding bünyesinde yer alan ve sağlıklı yaşam için savaşan E-zayıflama, görüşmeler sırasında Mocu ve Yılmaz’a seminere sponsor olmak istediklerini bildirdi.

Görüşmede 1986 yılında Türkiye’ye gelen aikido spor dalının, ilk günden beri Türkiye’de ilgi ile karşılandığından bahsedildi. Mocu ve Yılmaz görüşme esnasında E-zayıflama’nın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Spor ve sağlıklı yaşama verdiği destekle tanınan E-zayıflama ( www.e-zayiflama.com ), seminere destek olarak spora verecekleri katkıyı kesmeyeceklerini belirtti. Spor tutkunu eğitmenlere teşekkürlerini ileten E-zayıflama yetkilileri, böyle bir günde yer almaktan onur duyacaklarını dile getirdi.