CC HOLDİNG DEPREM BÖLGESİNİ ZİYARET ETTİ
  24 Ocak Cuma akşam saatlerinde Elazığ merkezli 6.8 büyüklüğünde deprem felaketi yaşandı. Onlarca evin yıkıldığı depremde birçok kişi evinden olurken maalesef ki can kaybı da yaşandı. Bu büyük deprem Malatya, Diyarbakır, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Tunceli gibi çevre illerde de hissedildi. Ama en büyük hasar Elazığ ve Malatya’da yaşandı.

Depremin ardında tüm ülkece yardım kampanyaları oluşturuldu. CC Holding de üzerine düşen sorumluğu yerine getirmek için hemen harekete geçti. CC Holding adına Kayıpen Genel Müdürü Tuna ACAR ve Ahi Yapı Roof Çelik  Yöneticileri Adem ÖKSÜZ ile Lütfü HACIİSMAİLOĞLU  bölgeyi ziyaret ettiler. Malatya ve Elazığ’da deprem bölgelerinde incelemelerde bulundular.

CC Holding temsilcileri Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman GÜDER ve Belediye Başkan Yard. Eyüp SAĞLAM ile görüştüler. Sayın Eyüp SAĞLAM  bölgede yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgilendirmeler de bulundu. Sayın Eyüp SAĞLAM  ile birlikte depremzedeler için ihtiyaç tespit çalışması yapıldı. Yapılan yardımların en doğru şekilde depremzedelere ulaşabilmesi için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarından bahsettiler.

Yapılan bölge hasar tespit çalışmalarından sonra depremzedeler için gereken eksikliklerin giderilmesi, yaraların sarılması ve bölgenin tekrar düzene girmesi için birlikte hareket etmek üzere sözlü olarak anlaşıldı. CC Holding temsilcileri eksiklerin hızla giderilmesi için hızlı bir şekilde harekete geçileceğini söylediler.

Sayın Başkan Osman GÜDER  ve Sayın Başkan Yard. Eyüp SAĞLAM’a teşekkürlerini ileten CC Holding temsilcileri Malatya’nın ardından Elazığ’a geçtiler. Elazığ’da da aynı şekilde bölge hakkında notlar alıp eksik tespit çalışmaları yaptılar.

CC Holding ailesi olarak bir daha böyle felaketlerin yaşanmamasını temenni eder, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

t