CC HOLDİNG’E SINAV KOLEJİ ZİYARETİ

Bursa Kestel Sınav Koleji öğrencileri, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’yi ziyaret etti.

Bursa Sınav Koleji edebiyat öğretmeni Birgül Yağcı ve beraberindeki öğrenciler, CC Holding yönetim binasında Cevher Cenkçi’nin misafiri oldu.

Sınav Koleji Kestel Kampüsünden gelen 5 öğrenci ve öğretmenleri ile keyifli dakikalar geçiren Cevher Cenkçi, CC Holding’in ortaya çıkış hikâyesini, neden bu sektörleri tercih ettiğini ve nasıl bir aile babası olduğunu anlattı. Öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayan Cenkçi, sınav koleji öğrencilerine büyük bir sürpriz yaptı.

CC HOLDİNG’DEN ÖĞRENCİLERE BURS

Bugüne kadar Türkiye’nin farklı illerinde bulunan yüzlerce üniversite öğrencisine burs imkânı sağlayan CC Holding, sınav koleji öğrencilerine burs sözü verdi. Başarı ile üniversite sınavını kazanan ve üniversiteye yerleşen öğrenciye burs vereceğini belirten Cenkçi, burs için tek şartın okula devamsızlık yapılmaması olduğunu dile getirdi.

Millete yararlı ve geleceği parlak bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Cenkçi, Kestel Sınav Koleji öğrencilerine hayallerinden vazgeçmemelerini söyledi. Başarının hayallerle beraber geldiğinin altını çizen Cenkçi, “hayaller ne kadar büyükse başarı da o kadar artar. Yapamaz, beceremez diyenlere inat hayallerinizden vazgeçmeyin” nasihatinde bulundu.

CC Holdingin yaptığı burs sürprizinin ardından, öğrencilere hediyeleri verildi. Kestel Sınav Koleji öğrencilerine, yapmış oldukları anlamlı ziyaret için teşekkür ederiz.