CC HOLDİNG FİRMASI KAYIPEN’DEN YENİ ATILIMAhşap kompozit pencere sistemleri ile Bursa’da hizmet veren, iş ortaklarımız Ahmet Güneri, Ruşen Kul ve Tuna Acar yönetimindeki CC Holding markası Kayıpen ( www.kayipen.com ), büyümeye hız kesmeden devam ediyor.

CC Holding’e bağlı 2017 yılında kurulan ve pencere anlayışına, ahşap detaylı pencere ile fark katmayı hedefleyen Kayıpen, Adopen gruba ait Plaswin markasının, Güney Marmara distribütörü oldu.

Dünya çapındaki en son teknolojileri kullanarak bölgesel ve küresel seviyede üstün hizmet sağlayan Adopen grubuna bağlı, Plaswin ürünlerinin Güney Marmara distribütörlüğü için çalışmalar yapan Kayıpen, CC Holding merkez binasında, Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi önderliğinde Adopen yetkililerini ağırladı.

Adopen Marmara 1. Bölge Müdürü Serdar Çukacı, Adopen Projeler Satış Müdürü Selahattin Öztürk ve Marmara Satış Yöneticisi Eşref Promet, CC Holding’e ziyaretlerinde, CC Holding markası Kayıpen’in yaptığı işler hakkında detaylı bilgi aldı.

Yapılan görüşmeler ardından iş ortaklarımız; Ahmet Güneri, Ruşen Kul ve Tuna Acar ile Adopen yetkilileri arasında sözleşme imzalanarak, Kayıpen’in Güney Marmara Bölge distribütörlüğü yolunda ilk adım atılmış oldu.

Anlaşma sonucunda CC Holding iş ortağı Kayıpen, Adopen gruba ait Plaswin markasının Güney Marmara bölgesine tek dağıtıcısı oldu. İş ortağımız Kayıpen; her geçen gün çalışmalarına yenilerini ekleyeceklerini ve hiçbir zaman doğa dostu üretimden vazgeçmeden çalışacaklarını dile getirdi.

 İş ortalarımız Tuna Acar, Ruşen Kul ve Ahmet Güneri’ye çıktıkları yolda, CC Holding’in bir parçası oldukları için teşekkür eder, başarılar dileriz.