CC HOLDİNG ‘GÜL GECESİ’ PROGRAMINA KATILDI

Semerkand Vakfı tarafından düzenlenen Muhabbethane ‘Gül Gecesi’ programı Bursalıları bir araya getirdi.

Programda sahne alan sanatçı ve şair Dursun Ali Erzincanlı seslendirdiği şiirler ile geceye damga vurdu. Hasan Nihat Sütçü’nün Kıraathaneci Haydar tiplemesi ile başlayan gecenin, bir diğer konuğu ise kum sanatçısı Veysel Çelikdemir oldu.

Bursa Nilüfer Fethiye Kültür merkezinde 24 Mart tarihinde düzenlenen geceye, Bursalı iş adamları arasında yer alan CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’de katıldı.

Semerkand Derneği ile önemli çalışmalar imza atan CC Holding, düzenlenen etkinliğin ana sponsorluğunu üstlendi. İlgi ve katılımın yoğun olduğu gecede, Semerkand Derneği tarafından CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’ye ana sponsorluk ve başarı ödülü takdim edildi. CC Holding ve bünyesinde bulunan firmalar ile Türkiye ekonomisine önemli katkıları olan Cevher Cenkçi, böyle bir gecede ödüle layık görülmenin onur verici olduğunu belirtti.

15 Temmuz Şiirler Ve Kum Sanatı İle Anıldı
 
Gecede şiirler, ilahiler ve naatların yanı sıra Veysel Çelikdemir’in 15 Temmuz konulu kum çalışması sergilendi. İzleyicilerden büyük alkış alan kum sanatı duygu dolu anlar yaşattı. Kum sanatının ardından, Dursun Ali Erzincanlı 15 Temmuz darbe kalkışması esnasında generali vurduktan sonra şehit düşen, Astsubay Ömer Halisdemir için yazdığı ‘30 KUŞ’ isimli şiiri okudu. Şiirin seslendirilmesi, salonda yer alan vatandaşların duygulu anlar yaşamasına neden oldu.