CC HOLDİNG, HİRANUR DIŞ TİCARET A.Ş. İLE YOLLARI AYIRDI

Türkiye’nin önemli firmalarına ev sahipliği yapan CC Holding, Hiranur Dış Ticaret A.Ş. ile yollarını ayırdığını bildirdi.

Piyasada bulunan birçok sektöre ev sahipliği yapan ve bulunduğu her sektöre fark katan CC Holding, farklı alanlarda hizmet verebilmek adına yol ayrımına yöneldi. Dış ticaret faaliyetlerini yürüttüğü Hiranur markası ile yolları ayırma kararı vererek, Hiranur Dış Ticaret A.Ş ile iş akdine son verdi.

Geçtiğimiz Nisan ayında Hiranur Dış Ticaret A.Ş. ile ortaklığına son veren CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, uzun zamandır faaliyetlerimize devam ettiğimiz Hiranur Dış Ticaret A.Ş. ile iş akdimiz sona ermiştir açıklamasında bulundu.

CC Holding ve Hiranur Dış Ticaret A.Ş. arasında karşılıklı alınan karar sonucunda, Nisan ayından sonraki dönemde Hiranur Dış Ticaret A.Ş tarafından yapılan faaliyetler, CC Holding sorumluluğunda değildir. CC Holding farklı alan ve sektörlerde hız kesmeden çalışmalarına devam ederek kaliteli iş hukuku ile çalışmalarına yön verecektir.

Kamuoyuna duyurulur.