CC HOLDİNG'İN UGANDA ZİYARETİTürkiye’den Uganda’ya, “CC Holding” düzeyindeki ilk ziyaret geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.
 
CC Holding Yönetim Kurulu üye ve yetkili isimleri Uganda ziyaretinde yeni iş anlaşmaları ve ortaklıklarına imza attı.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, CC Holding bünyesindeki Hiranur Dış Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Enes Ediz Genç ve Era Beton Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ersoy Türk- Uganda ilişkilerini derinleştirmek, var olan ilişkilere yenilerini katmak için Uganda ziyaretinde bulundu. Düzenlenen ziyarette CC Holding tarafından tasarlanan iş formları çerçevesinde, Türk iş adamları ve Uganda yerel muhattaplarıyla bir araya gelindi.

Uganda yatırımları adına ziraat mühendisleri ve devlet yetkilileri ile Uganda topraklarında araştırma yapan CC Holding, fikir alışverişinde bulunarak yeni iş anlaşmalarının temellerini attı. 

CC Holding, Uganda Büyükelçisi Sedef Yavuzalp ve Uganda Meclis Danışmanı Moses Nyonyintono tarafından büyük ilgi ile karşılandı.  Uganda devlet yetkilileri ise, CC Holding tarafından yapılan ziyaretten memnuniyetlerini ve söz konusu ülkelerin ilişkilerinin daha da güçlendirilmesinin amaçlandığını dile getirdi.

Uganda topraklarında yeni iş kolları ile ilgili çalışmalar yapmak isteyen CC Holding yetkilileri, Uganda halk ve devlet erkanı tarafından ilgi ile karşılandı. Karşılamanın ardından yapılan toplantı sonunda CC Holding yetkilileri, Burhan Nassur, İsmail Nassur ve Bülent Okandar'ın katılımı ile Uganda topraklarında tarımsal faaliyetler, inşaat ve enerji yatırımları ile ilgili geziye çıktı.

Uganda yatırımları için gezilen tarım alanları ve verimli toprakların ardından CC Holding, Uganda halkı tarafından düzenlenen eğlencelere katıldı. CC Holding yetkilileri ve Danışman Bülent Okandar düzenlenen eğlencelerde oldukça renkli anlara şahit oldu. CC Holding yetkilileri Uganda geleneksel ve kültürel dansları eşliğinde Uganda Türkiye arası dostluk ve iş ilişkilerini güçlendirilmesine katkıda bulundular.