CC HOLDİNG VE KEŞAN BELEDİYESİ BULUŞMASI

CC Holding bünyesinde yer alan firmaların Edirne’nin Keşan ilçesinde yapacakları yeni yatırımlar için görüşmeler başladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Uslu ve Bursa Keşanlılar Derneği Başkanı Selahattin Vardar ile CC Holding yöneticileri düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, Roof Çelik Çatı proje müdürü Adem Öksüz ve  CC Holding yöneticilerininde katıldığı kahvaltı da, yapılması planlanan projeler masaya yatırıldı. Keşan’ın daha yaşanabilir hale gelmesi ve çehresinin değişmesi için çalışmalar yapmak isteyen Helvacıoğlu, CC Holding tarafından hazırlanan projeleri dikkatle inceledi. Birbirinden farklı 11 alanda bulunan şirketleri ile hizmet veren CC Holding, Keşan yatırımları ile Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Başkan Yardımcısı Nuran Uslu’nun beğenisini topladı.

“KEŞAN SPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ”

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu bizzat kendisi tarafından, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi’ye  hazırlatılan Keşan Spor formasını hediye etti. Karşlıklı hediyeleşmenin ve güzel temennilerin iletilmesi ile sonlanan görüşme, yapılacak olan yeni ve güçlü yatırımların kapısını açtı.