CC HOLDİNG MUHTEŞEM LANSMAN GECESİNE İMZA ATTI

CC Holding tarafından düzenlenen lansman gecesiyle “CC SHOCK BODY CARE ICE GEL” adı verilen ürünün etkileri resmiyet kazandı.

CC Holding bünyesindeki SCC Grup tarafından üretilip, dünya pazarına satışı yapılan ürünler tüm Avrupa’da büyük ilgi ile karşılanır niteliktedir. 1990 yılından beri tüm dünyada kendini ispatlayan işlere imza atan ve adından sıkça söz ettiren SCC Grup, Avrupa kozmetik piyasasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. 

Kısa bir süre önce Avrupa piyasasının ardından, Türkiye’de üretim yapan bir firma olarak, Türk kozmetik sektörüne hareket kazandırmak isteyerek tüm hazırlıklarını tamamladı. 25 Ağustos Cuma akşamı Bursa Baia Otel’de büyük bir lansman gecesi ile ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. 

Baia Otel’de yapılan lansman gecesinde Buzlu selülit jeli “CC SHOCK BODY CARE ICE GEL” adlı ürünün tanıtıldığı gecede katılımcılara ürün hakkında detaylı bilgi verildi. Lansman gecesinin sunuculuğunu Bursa’nın ünlü ismi Şeyda Gümüş gerçekleştirdi. Açılış konuşması ile başlayan ve SCC Grup’un bayilik yöntemi ile ilgili bilgilerin verilmesi ile devam eden gecenin ardından, kokteyl ile onlarca katılımcı SCC Grup çalışanlarına merak ettikleri soruları yönlendirdi. 

Önümüzdeki günlerde yerli ve yabancı kozmetik piyasası ile bulaşacak olan CC SHOCK BODY CARE ICE GEL hakkında merak edilen tüm soruların cevaplandığı gecede, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi; 

"Günümüzde dünya Müslümanları büyük bir savaş ve kayıp içerisindedir. Bu asrın savaşı sadece top tüfekle yapılmıyor. Asıl en büyük savaş Müslümanların sömürüldüğü, ezildiği ve yozlaştırılmaya çalışıldığı EKONOMİ Savaşıdır.  Bu kayıpların yaşandığı savaşlar tüm Müslüman âlemini derinden üzmektedir. Yaşanan savaşlar karşısında biz iş adamlarının elinden gelen tek şeyse; savaşlara dur diyebilmek için gerekli ekonomik katkıları ve atılımları gerçekleştirmektir. " şeklinde mesajını iletti.

SCC Grup’un başarılı bayilerine verilen çiçek ve sertifika takdimi ile sonlanan gece, CC Holding bünyesindeki tüm firmaların, sektörlerinin öncüsü olduğunun kanıtı oldu. 

Yeni ürünleri için AR-GE çalışmalarına devam edecek olan ve kozmetik sektörüne yön veren ürünleri ile tanınan marka SCC Grup, yeni ürünü CC SHOCK BODY CARE İCE GEL tanıtımından onur duyar.