CC HOLDİNG'TE BAYRAMLAŞMA

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, geleneksel bayramlaşma programında şirket yöneticileri ve çalışanlarla bir araya geldi.

Bayramlaşma törenine Sadun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Sadun, CC Holding bünyesindeki şirketlerin yöneticiler ve çalışanlar katıldı. CC Holding ana binasında gerçekleşen bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, holding ve holdinge bağlı şirketlerin bünyesinde görev alan yönetici ve çalışanlara yaptıkları güzel çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

Cenkçi konuşmasında, “Bayramlar toplumsal birlik ve beraberliğimizi kaynaştıran, hoşgörü, dostluk, kardeşlik ve yardımlaşma duygularımızın arttığı özel günlerimizdir“ dedi.

Yardımlaşma ve paylaşma duygusunun yüzyıllardır Türk milletinin ruhunda olduğunu belirten CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, bu duyguların dini bayramlarda zirveye ulaştığını ifade etti.

CC Holding bünyesindeki şirket yöneticileri ve çalışanlarla tek tek bayramlaşan Cevher Cenkçi, Kurban Bayramı'nın tüm islam alemine  ve ülkemize sağlık, huzur, barış getirmesi ve hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Bayramlaşma töreni hatıra fotoğrafı ve çikolata ikramının ardından sona erdi.