CC HOLDİNG TÜMSİAD İFTARINDA

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa şubesi geleneksel iftar programını gerçekleştirdi. Programa CC Holding yetkili isimlerinden Enes Ediz Genç ve Levent Şirin’de CC Holdingi temsilen katıldı.

TÜMSİAD Bursa’nın dernek şubesinde geçekleşen iftar programına Bursalı iş adamlarından yoğun ilgi vardı. İş adamlarının yanı sıra Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç’ün yanı sıra çok sayıda kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri de katıldı.

Ramazan ayının; rahmet, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve kaynaşma ayı olduğunun altının çizildiği program Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız’ın konuşması ile açıldı. Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yaptığı konuşmada “Ramazan ayının kendine mahsus özel bir havası var. Karşılıklı sevgi, saygı ve birliktelik önceki aylara oranla Ramazan’da ön plana çıkıyor. Umudumuz bu güzelliğin her zaman devam etmesi yönünde dedi.

Matlı Yem, ProYem, CC Holding, Erduman Otomotiv, Karacakaya gibi Bursa’nın önemli markaların yetkilerinin yer aldığı gece, karşılıklı sohbetler eşliğinde devam etti. CC holding yetkili isimleri programda yer almaktan onur duyduklarını belirterek, Başta TÜMSİAD olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.