CC HOLDİNG UGANDA TOPRAKLARINDA TÜRK BAYRAĞI AÇTICC Holding Uganda ile arasındaki ilişkileri geliştirmek için Uganda’ya yaptığı ziyarette, gerçekleşen toplantılar ve alınan kararların ardından Uganda topraklarında büyük bir Türk Bayrağı açtı.

Uganda devlet yetkilileri tarafından yapılan toplantılar ve atılan imzaların ardından Türkiye-Uganda arası iş ve dostluk ilişkilerini güçlendirmek adına Uganda topraklarında Türk bayrağı açıldı. Era Beton Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ersoy ve CC Holding yetkilileri tarafından açılan bayrak büyük ilgi ile karşılandı. Türkiye- Uganda dostluğu bayrağa gösterilen ilgi ile kanıtlanmış oldu.

Yapılan toplantılar sonucunda varılan anlaşmalar ile Uganda Arua Belediye Başkanı ile beraber açılan Türk bayrağının ardından Uganda Belediye Başkanına, CC holding yetkilileri tarafından hediyeler takdim edildi. Yapılan toplantının içeriği, Uganda da yapılacak olan faaliyetler ve yeni iş dalları olarak belirtildi. CC Holding ve Uganda arası gerçekleşen toplantıların sonucunda danışman Bülent Okandar, CC Holding yetkili isimleri ve Uganda devlet yetkililerinin katıldığı eğlencelerde renkli anlar yaşandı.

CC Holding yetkili isimleri Uganda yetkilileri tarafından gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını dile getirdiler. Uganda ziyaretinde açılan bayrakların bizi ve şirketimizi onurlandırdığı kadar Uganda halkını da onurlandırdığını Uganda devlet yetkilileri tarafından belirtildi.  Yapılan toplantılar ve verilen kararlar ile ilgili mutluluklarını hediyeler ile birbirlerine ilettiler. CC Holding Uganda devlet yetkilileri için özel tasarlattığı hediyeleri ile Uganda devlet yetkililerine özel ilgisini göstermiş oldu.

Açılan Türk bayrağı ile onurlanan şirketimiz CC Holding, Uganda devlet yetkililerine ve halkına teşekkür eder.