CC HOLDİNG VE DEKİNSAN GRUP CEZAYİR’DE BULUŞTU


CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve CC Holding bünyesindeki Kayıpen ( www.kayipen.com ) Genel Müdürü Ruşen kul ile CC Holding iş ortaklığındaki Bıçakçı Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahyeddin Bıçakçı, Dekinsan firmasının Cezayir şantiyesini ziyaret etti.

Dekinsan firma yetkilileri Kenan Kösen, Selim Kösen ve Zeki Kösen tarafından Cezayir topraklarında ağırlanan CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ve ekibi, Cezayir’de yapılabilecek yatırımlar hakkında bilgi aldı.


Dekinsan tarafından Cezayir’de gerçekleştirilen başarılı işler hakkında detaylı bilgi alan CC Holding, ülke dışında Dekinsan tarafından hayata geçirilen Türk çalışmaları ile gururlandı. Başarılı işlerde adından sıkça söz edilen CC Holding, Cezayir’de gerçekleştirebileceği yatırımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini, Cezayir’in yatırıma uygun topraklarının nereler olabileceğini yerinde ziyaret ederek tespit etti.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Kayıpen ( www.kayipen.com ) tarafından hayata geçirilen, ekolojik ve yaşanabilir bir dünyayı hedef alan ürünlerin Cezayir topraklarında tanınmasına yönelik gerçekleştirilen ziyaret, Dekinsan Grup ile CC Holding arasında bağ kurulmasına yardım sağladı.

Dekinsan Grup ile hayata geçirilebilecek projeler hakkında görüşülen ziyarette gösterdikleri ilgi için Dekinsan Grup ve Kösen ailesine, CC Holding ailesi olarak teşekkür ederiz.