CC HOLDİNG YENİ ATILIMI AHİ YAPI

CC Holding bünyesindeki 12. Firma Bursa’da kuruldu.

AHİ YAPI, CC Holding firması iştiraki olarak inşaat piyasasına giriş yaptı. Yoğun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen taşınabilir konteyner markası AHİ Yapı, CC Holding bünyesinde Cevher CENKÇİ önderliğinde hayat buldu.
Artan dünya nüfusu ve yaşanan savaşlar sonucunda olumsuz etkilenen insanların hayat mücadelesine AHİ Yapı, taşınabilir özellikte acil durum konteynerleri ile yuva olmaya hazırlanıyor. Pratik kurulum ve kolay taşıma imkanları sağlayan AHİ Yapı konteynerleri, doğal afetler sonucu yaşanan kayıplara yönelik hizmet sunuyor.

Yaşanan felaketler sonucu ortaya çıkan kayıplara acil müdahale etme imkanı veren AHİ Yapı, AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) ile yapılan görüşmeler sonucunda büyük ilgi topladı. CC Holding Genel Müdür Yardımcısı Ediz Genç yaptığı açıklamada, “Yaşanan afetler neticesinde olumsuz etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını en aza indirmek için çalışmalar yapıyoruz. AR-GE çalışmalarımız tüm hızı ile devam edecek. Her geçen gün Türkiye ve gelecek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Tüm hızı ile devam edecek çalışmaları ile Ahi Yapı,  çadır kent bölgelerine yeni bir boyut katacak olan projeleri ile CC Holding bünyesi altında adından söz ettirecek.