CEVHER CENKÇİ'DEN 15 TEMMUZ MESAJI

Millet; şanlı tarih boyunca vatana, bayrağına, milli ve manevi değerlerine birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla var gücüyle sahip çıkmış, değerlerine saldıran hainlere asla geçit vermemiştir.

15 Temmuz'dan bu yana geçen her yıl gösterdi ki; Türk milletinin demokrasiye ve vatana sahip çıkacak gücü var. Ve geleceğin iyi olacağına dair büyük ümitler besliyor.

Cumhuriyetimizin en temel yapı taşı demokrasi ve demokratik bir hukuk devleti çatısı altında bir arada yaşamak milletimizin geleceğinin en önemli garantisi. Ve milletimiz kanının son damlasına kadar cumhuriyet için savaşmaya hazır.

Bizler CC HOLDİNG Ailesi olarak, birlik içinde ortaya koyduğumuz güçlü iradenin, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da, her türlü engeli aşmamızı sağlayacağına, kalkınma ve refahımıza katkı sunacağına inanıyoruz. Bu inancımız, Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz sonsuz güven ve iyimserlikten gücünü alıyor.

15 Temmuz destanını yazan demokrasi şehitleri ile gazilerimizi, minnetle anıyoruz. 15Temmuz’u unutmadık, unutmayacak ve unutturmayacağız.

CC HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI
CEVHER CENKÇİ