FİT KAMP ZİYARETİ

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi, Sadun Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Sadun ve CC Holding yeni projesi Fit Kamp ( www.fitkamp.net ) yöneticilerinden Mevsimay Kılıç, proje detayları için Bursa Orhaneli Ak Parti Belediye Başkanı Ali Aykurt’u ziyaret etti.

Sağlıklı bir yaşam için her geçen gün projelerine devam eden CC Holding, Uludağ eteklerinde kurmayı planladıkları yeni projeleri Fit Kamp için çalışmalara başladı. Proje detaylarını görüşmek için Ali Aykurt’u ziyaret eden firma yetkilileri, Bursa Orhaneli ilçesinde yapılacak yatırımların detaylarını da masaya yatırdı.

Bugüne kadar birçok başarılı proje ile iş yaşamına devam eden CC Holding, Fit Kamp adını verdikleri zayıflama ve detoks kampı ile obezite ile savaşmaya hazırlanıyor. Yatılı ve dönemlik periyotlar ile tasarlanan zayıflama kampında, sağlıklı yaşamın temelleri atılacak. Fazla kiloları ile sorunu olan kişilerin diyet yapmasından ziyade sağlıklı beslenmeyi öğrenmeleri temel alınacak. Yeni ve Bursa’da ilk olacak proje, Bursa ve Orhaneli çevresinde istihdam yaratmaya hazırlanıyor. Orhaneli’nin çevresini değiştirecek ve turizm bakımından önemini arttıracak projenin, Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt tarafından da desteklenmesi, projenin hızlanarak devam etmesine yardım ediyor.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Aykurt, ilçemizde yapılacak olan yatırımların destekçiyiz. Özellikle Bakarafarm gibi güzel bir çiftliği ilçe topraklarımıza katan CC Holding’in her zaman yanındayız diyerek, CC Holding’in yeni projesi Fit Kamp’a desteğini dile getirdi.