FİTKAMP ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR
Sağlıklı bir yaşam için her geçen gün çalışmalarına devam eden CC Holding, Uludağ eteklerinde kurmayı planladıkları Fit Kamp projesi için toplantıda buluştu.

Bursa ili Orhaneli ilçesinde yapılacak olan Fit Kamp projesi için tasarım planlaması üzerine mimarımız Nilüfer İBRAHİMOĞLU ile birlikte istişarede bulunuldu. Toplantıya CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher CENKÇİ, CC Holding Planlama Müdürü Levent ŞİRİN, Mimar Nilüfer İBRAHİMOĞLU, Sadun İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Gazi SADUN, Fit Kamp Genel Koordinatörü Muzaffer GÜL, Makine Mühendisi ve aynı zamanda Roof Çelik Genel Müdürü Adem ÖKSÜZ katıldı.

Bugüne kadar birçok başarılı proje ile iş hayatında bulunan CC Holding, Fit Kamp adını verdikleri zayıflama ve detoks kampı ile obezite ile savaşmak için projelerine hızla devam ediyor. Yatılı ve dönemlik periyotlar ile tasarlanan zayıflama kampında, sağlıklı yaşamın temellerinin atılması için yapılan toplantı da vaziyet planı üzerinden fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonunda projenin gidişatı hakkında detaylı görüşüldükten sonra Fit Kamp’ın bir an önce faaliyete geçebilmesi için çalışmalarımız hızlandırıldı.

t