ROOF ÇELİK ÇATI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Cc Holding ana binasında bir toplantı daha gerçekleşti.

Cc holding bünyesinde bulunan Roof Çelik Çatı firmasının başarılı çalışmaları devam ediyor. Bugüne kadar birden fazla projeye başarı ile imza atan Roof Çelik, sektörde ilgi görmeye devam ediyor. Çelik Çatı kurulum ve montajı yapan marka, tüm Türkiye’de aranan isimler arasına girdi.

Geçtiğimiz günlerde Holding bünyesinde yapılan Proje toplantısı da Roof Çelik Çatı ve Renewables Pllus şirketleri arasında gerçekleşti. Malezya merkezli olan firma tavuk gübresinden enerji üretmekte olup Türkiye de Çorum , Afyon ,Konya ve Bolu da yatırım  yapıp eneri üretim tesisi kurmak istediğini Roof Çelik Çatı firmasına bildirdi. İşbirliği içinde çalışmalar yürütmek istediklerini belirten firmayı temsilen SASSAN KAZEMİAN ,MUSTAFA ÖZCAN ve TALEB ARYAN NEZHAD toplantıya katıldı.


Karşılıklı fikir alışverişi ve işbirlikleirnin konuşulması ile sonuçlanan toplantıya Roof Çelik Çatı firmasını temsilen Roof Çelik Çatı Proje Müdürü Adem Öksüz, İşletme Müdürü Lütfi Hacıismailoğlu ve Müşteri Temsilcisi  Kübra Kartal atıldı.