TÜMSİAD YETKİLİLERİ CC HOLDİNG’İ ZİYARET ETTİ

  Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD)  Bursa Başkanı Sayın M. Kemal ŞERBETÇİOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri Cemal BALABANOĞLU, Ahmet ÇİÇEKAY, Kerim GÜNAYDIN, Mesut EREN, İsmail ÇOLAK, Murat HATKENLİ ile beraber CC Holding’e ziyarette bulundular.

  CC Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Cevher ÇENKCİ  TÜMSİAD Yetkililerini makamında ağırdı. Ziyaret sırasında Türkiye ekonomisine yapılabilecek katkılar üzerinde yoğunlaşıldı. Bu çerçevede  nasıl çalışmalar gerektiği, geleceğe yönelik gerekliliklerin erken fark edilmesi ve yatırımların bu alanlarda yoğunlaşması gerektiği üzerinde duruldu. Her geçen gün daha hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojiyi yepyeni ve farklı projelerle yakalamak gerektiğinden bahsedildi.

   TÜMSİAD’ın yol haritasının ‘’ toplumsal huzur ve refahın geliştirilmesine hizmet etme’’ maddesi çerçevesinde toplumsal kalkınma için yapılabilecek katkılara değinildi. TÜMSİAD’a üye firmalar arasında olmaktan her zaman mutluluk duyan CC Holding ailesi ileriye dönük olarak işbirliklerine açık olduğunu ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak için çalışmalarına devam edeceğinden bahsetti. Sn.Cevher ÇENKCİ karşılıklı fikirlerin beyan edilmesi ile sonuçlanan ziyaretin, CC Holding şirketler topluluğuna ve TÜMSİAD’a başarılar getirmesini temenni etti.

 

CC Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Cevher ÇENKCİ  bu güzel ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD yetkilerine teşekkürlerini ilettiler.