TÜRKİYE CEZAYİR İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

CC Holding’de Türk Cezayir İşbirliği toplantısı gerçekleşti. Cezayir’in ünlü iş adamlarından Mr.Said Djerloui CC Holding yatırımlarını yerinde ziyaret etti.

CC Holding çalışmalarını ve firmalarını yerinde görmek isteyen iş adamı, CC Holding firmalarının yer aldığı Yönetim binasına işbirliği ziyareti geçekleştirdi. 4-5-6 Şubat tarihlerinde CC Holding’in misafiri olan isim firmaları yakından tanıma imkanı buldu.

CC Holding firmaları ( www.ccholing.com.tr ) ünlü iş adamını hazırladığı program dahilinde sunumlar, toplantılar ve güzel bir Bursa gezisi ile karşıladı. Karşılamanın ardından, CC Holding bünyesinde yer alan Kayıpen markasının üretim binası, Bakarafarm Çiftliklerinin alanı ve Nomad Tech markasının AR-GE merkezi ziyaret edildi. Yapılan firmalar arası görüşmeler ve ziyareteler neticesinde Mr. Said Djerloui, CC Holding bünyesinde bulunan ROOF Çelik Çatı  ( www.roofcelik.com ) ve Kayıpen ( www.kayipen.com)  firmalarının yatırımları ile yakından ilgilendi. Djerloui, yapılacak işbirliği ile Türk- Cezayir ilişkilerini güçlendirmeye ve karşılıklı güveni derinleştirmeye hazır olduklarını belirtti.

“MİSAFİRPERVERLİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

2019-2020 yatırımları hakkında detaylı inceleme yapan iş adamı, kurulan dostluk sayesinde beraber atılacak adımların sağlam olacağını belirtti.  CC Holding bünyesinde bulunan 10 firmanın her birini yerinde ziyaret etme fırsatı bulan ve CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ile birebir görüşmeler yapan isim, işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

Cezayir piyasasında demir ve metal üretimi ile yer alan Djerloui, ROOF Çelik Çatının ürettiği akıllı çelik çatılara dikkat çekti. İyi bir AR-GE çalışması sonucunda ortaya çıkan çatıların, Cezayir topraklarında da etkili kullanılabileceğini söyleyen isim, ROOF Çelik Çatı Genel Müdürü Adem Öksüz ve Genel Müdür Yardımcısı Lütfi Hacıismailoğlun’dan detaylı bilgiler aldı.

MR. SAİD’E PLAKET

CC Holding tarafından Mr.Said Djerloui adına yaptırılan plaket ve hediyelerin takdim edilmesi ardından karşılıklı iyi dilek temennileri dile getirildi. Önemli bir işbirliği adımı atılması ile ziyaret son buldu.

Türk misafirperverliği için CC Holding yetkililerine teşekkür eden iş adamı, artık burada da bir ailem var açıklamasında bulundu. Gerçekleşecek işbirliği ve yatırımların Türk-Cezayir ilişkilerini güçlendirmesi temennisinde bulunarak Türkiye’den ayrıldı.