Başkan'dan Mesaj

Kıymetli iş ortaklarımız, saygı değer müşterilerimiz ve çalışanlarımız;

CC Holding, Almanya ile başlayan ihracat faaliyetlerine Hollanda, Fransa, Belçika, Avusturya, Macaristan, İtalya, İsviçre, Norveç, Danimarka, Bulgaristan ve Cezayir ile devam etmiş, 12 ülkede 100’e yakın çalışanla,11 farklı sektörde ki operasyonlarını, geniş coğrafyalara yayarak, kararlılıkla sürdürmeye devam eden bir firmadır.

27 yılı aşkın süredir gelişerek büyüyen ve topluma kattığı değerler ile anılan grup şirketlerimiz, yaptığı yatırımlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile insana ve insanlığa hizmeti ön planda tutan bir anlayışı stratejilerinin merkezine koymuştur.

2016 yılında yaşanan yurtiçi ve yurtdışında ki gelişmeler, artan riskler, yaşanan terör sorunları, başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi ve olağanüstü siyasi sorunlar ile ekonomi açısından zor bir sene geride bırakıldı.

Tüm Dünya’da ticaret rakamlarının azaldığı, büyümenin yavaşladığı, özellikle ekonomik alanda duraklamanın yaşandığı zor dönemde, ülkemizin yaşanan zorlu süreçten etkilenmemesi ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için, CC Holding Grup Şirketleri olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik ve etmeye devam edeceğiz. Özellikle yabancı yatırımcılar ile yaptığımız ve yapacağımız ticari ilişkilerde, güven ortamı ve karlılık getirecek girişimlerin hızla devam etmesini hedefliyor ve bu yönde çalışmalar vermeye devam ediyoruz.

Küresel anlamda teknolojinin yol açtığı büyük fırsatların derin heyecanını yaşarken, CC Holding topluluğu olarak çalışmalarımıza teknolojiyi katmaya ve ülkeyi hep bir adım ileride tutacak ve adından değişimin öncüsü olarak bahsettirecek yatırımlar ile piyasada var olmaya özen gösteriyoruz.

2016 yılında artan belirsizlikler ve ülkece yaşanan ekonomik çalkantılar grup şirketlerimizi sarssa da devirmeyi başaramadı. Büyüme yolunda attığımız tohumların meyvelerini toplamaya başladığımız süreçte, ülke ekonomisine ve yatırımlarına verimlilik sağlayacak ilkeler ile yeni bir ticari hayatımıza devam ediyoruz. Bugüne kadar bizi yalnız bırakmayan grup şirketlerimize ve şirketlerimizin çalışanlarına teşekkür ederek, ülke piyasasında onlarla yol almaktan onur duyduğumuzu sözlerime eklemek isterim.

2017 ve devamında ki yıllarda ülkemiz için; demokrasinin hüküm sürdüğü, terörün son bulduğu, evrensel değer ve her alanda ki reformların hızlandığı, çağdaş medeniyetler seviyesine hızla ulaştığımız bir süreç olmasını diler ve bu alanda çalışmalar yapmaktan yılmayacağımızı belirtirim.

Bugün olduğu gibi yarın da yapacağımız yatırımlar ve üreteceğimiz işlerde, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflediğimizi dile getirmek ve paydaşlarımız ile ülkemizde ve dünyada adından söz ettirecek markalar geliştirmeyi hedeflediğimizi ve bu yolda en büyük desteği iş ortaklarımız, yatırımcılarımız, müşterilerimiz ve çalışanlarımızdan aldığımızı belirtirim. Önümüzde ki dönemde; Türkiye’nin ve Türk ekonomisinin büyümesi için yılmadan, ara vermeden çalışacağımızı, sürdürülebilir bir ekonomi ve yaşanabilir bir dünya için elimizden geleni ardımıza koymayacağımızı CC Holding Grup Firmaları adına belirtmekten onur duyarım.

CC Holding olarak hedefimiz büyük…

Hedefe ulaşma yolunda değerlerimiz, en önemli hazinemiz.

SAYGILARIMLA…

CC HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI

CEVHER CENKÇİ