• 2009

  Temelleri Atıldı

  SCC GRUP temelleri atılır. Drog Life markası ile bitkisel ürünler ve kozmetik alanı ile piyasaya sağlam ve tecrübeli adımlarla giriş yapılır.
 • 2014

  Yeni Firmalar Faaliyete Başlar

  Sadun Yapı ile inşaat, Mabella Kozmetik markası ile kozmetik alanlarına önemli ve kalıcı bir adım atılır.
 • 2015

  Büyüme Devam Eder

  Hızla büyümeye devam eden SCC GRUP; piyasada varlığını daha sağlam atmasına yardım edecek World Ajans ile reklam dünyasına, E- zayıflama ile sağlıklı yaşam alanında başarılı projelere imza atacak iş kollarına merhaba der.
 • 2016

  Dış Ticaret Başlar

  Ak Trade ve Hiranur A.Ş. ile Dış Ticaret alanında çalışmalara başlanır. Aynı zamanda Bakara Farm Besi Çiftliği ile organik hayata geçiş sağlanır.
 • 2017

  Faaliyetler Hızla Devam Eder

  Roof Çelik Çatı ve Kayıpen markaları ile doğal ve sağlıklı yapı malzemeleri hayatımıza taşınmaya başlar.
  Ayrıca ; Piyasa faaliyetlerine hızla devam eden SCC GRUP, markalarını CC HOLDİNG çatısı altında toplama kararı alır. CC HOLDİNG ile yönetilen markalar alanında uzman işlere imzalar atmaya, CC HOLDİNG yönetimi ile devam edecektir.
 • Yeni Sektörler, Yeni Faaliyetler

  Ekonomik faaliyetlerine ve piyasa çalışmalarına hız kesmeden devam eden ve yeni sektörler ile yeni faaliyet alanlarında çalışmalara yön veren CC HOLDİNG yönetiminde ki firmalar, gün geçtikçe büyümeye, dün olduğu gibi bugün ve yarın da kıymetli işler ile piyasada yer almaya devam edecektir.
Proje & Marka Yatırımı
90%
İşletme ve Ticaret
65%
Ürün ve Pazarlama
70%