Firma Hakkında

CC Holding olarak 1990 yılında ticaret hayatına başlayan CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher CENKÇİ önderliğinde; dinamik, genç ve derin tecrübelere sahip yapımızla, sektöründe bulunduğumuz tüm alanlarda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Bursa merkezli çalışma sistemimizin yanı sıra çeşitli şehirlerde TEKSTİL , BİLİŞİM, LOJİSTİK, DIŞ TİCARET, BİTKİSEL ÜRÜNLER VE İNŞAAT piyasalarında yerimizi almış bulunmaktayız.

Müşterilerimize, ekonomik, kaliteli, çevre dostu hizmetler ve ürünler üreterek global piyasa da öncü firmalar arasındayız.

Yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan, güven ve kaliteyi ilke edinen, tüketicinin ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunan bir bakış açısına sahibiz.

Firmamız, ilk olarak ihracata ALMANYA ile başladı. HOLLANDA, FRANSA, BELÇİKA, AVUSTURYA, MACARİSTAN, İTALYA, İSVİÇRE, NORVEÇ, DANİMARKA, BULGARİSTAN VE CEZAYİR’DE de anlaşmalara imza attı. CC Holding satış ve pazarlama yelpazesini genişleterek büyümeye devam etmektedir.

CC Holding olarak temsil ettiğimiz tüm firmalarımız ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.